"Hedef Play-Off"

Tokat Belediye Plevnespor Asbaşkanı İsmet Yiğit "Hedefimiz sezon sonunda ilk sekizin içinde yer alarak, play-off oynamak" dedi.

NTV Spor 29.12.2015 - 16:00
Voleybol Erkekler 1. Lig ekiplerinden Tokat Belediye Plevnespor Asbaşkanı İsmet Yiğit, sezon sonunda ilk sekizin içinde yer alarak, play-off oynamayı hedeflediklerini söyledi.
     
Yiğit, voleybolda ilk yarının sona erdiğini hatırlattı. Plevnespor'un yeni kurulan bir takım olduğuna dikkat çeken Yiğit, "Yeni kurulan bir takım olmamıza rağmen takımımız ilk yarıda iyi mücadele etti. Oyuncuları ve teknik heyeti mücadelelerinden dolayı kutluyorum. oyunculara 7 gün izin verdik" dedi.
     
Plevnespor'un ligin güçlü ekiplerini yendiğini anlatan Yiğit, şöyle konuştu: "Takımımız Galatasaray, Arkas Spor, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi güçlü rakipleri yendi. İlk yarıyı ilk sekiz içinde tamamladı. Hedefimiz sezon sonunda ilk sekizin içinde yer alarak, play-off oynamak. Transfer konusunda henüz bir çalışmamız yok. Hocamızın isteği üzerine olabilir. Bize her zaman destek olan kulüp başkanımız Eyüp Eroğlu'na da çok teşekkür ediyorum."
     
İsmet Yiğit, takımın ikinci yarı için çalışmalarına 4 Ocak Pazartesi günü başlayacağını kaydetti.
 

Sayfa Yükleniyor...