"Kazanacak kadar iyi oynamadık"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, Yamamay Busto Arsizio maçında kazanacak kadar iyi oynamadıklarını söyledi.

NTV Spor 01.04.2012 - 02:03

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cibara, ''Kazanacak kadar iyi oynamadık. Bizi şu ana kadar buraya getiren oyuncularımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Voleybol Kadınlar CEV Kupası finalinin rövanşında İtalyan Yamamay Busto Arsizio takımına yenilen Galatasaray'da, yönetim kurulu üyesi Mehmet Cibara ve takımın sportif direktörü Orkun Darnel, karşılaşmayı AA muhabirine değerlendirdi.

"Kazanacak kadar iyi oynamadık. Bizi şu ana kadar buraya getiren oyuncularımıza çok teşekkür ediyoruz" diyen Mehmet Cibara, CEV Kupası'nı ikinci tamamladıklarını belirtti.

Cibara, kaybettikleri bir şey olmadığını ifade ederek, "Önümüzdeki seneler de daha iyi olacak. Gelecek yıl biz yine bu kupada final oynarız ama karşımızda kim olacak bilmiyorum" diye konuştu.

Takımın sportif direktörü Orkun Darnel de "Çok üzgünüz. Ama ben daha çok kazanacak mücadeleyi iki set haricinde göstermediğimiz için üzgünüm. Biz hakikaten tutuk oynadık. İyi oynayamadık" dedi.

Son iki set iyi oynadıklarını dile getiren Darnel, "Birini kazandık ama birini ucu ucuna kaybettik. Ancak final maçları böyle şeyleri affetmiyor. 'Altın set'e de seyircilerinin desteğiyle çok iyi girdiler. Belki bizim sahamızda olsa biz 'altın set'i kazanırdık. İnanılmaz bir voleybol seyircisi var. Rakibimizi tebrik ediyoruz. İnşallah seneye katıldığımız kupayı alırız" ifadesini kullandı.

Galatasaray seyircisinin de bambaşka olduğunu aktaran Orkun Darnel, "Rakip takım seyircisi de seremonide bizim seyircimizi alkışladı. Onları da sevindiremedik, ona da çok üzgünüz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...