"Hepimiz için tarihi bir maç"

Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, Voleybol Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi 6'lı play-off turu rövanşında İtalya'nın Cucine Lube takımıyla yapacakları maçın, kulüp ve oyuncular için tarihi bir karşılaşma olacağını söyledi.

NTV Spor

21.03.2016 - 16:36

Süleymanoğlu, sporcular, teknik heyet ve yöneticilerin katılımıyla düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Cucine Lube ile oynanacak karşılaşmanın önemine değindi.

İlk maçta 3-2 yenilmelerine karşın avantajlı bir skor elde ettiklerini belirten Süleymanoğlu, "Hem kulüp hem oyuncuların çoğunluğu için tarihi bir maç. Geçen yıl Belgorod, bu sene Modena, şimdi de Lube takımı ile oynadık ve bence avantajlı bir skor elde ettik. Hatta 3-0, 3-1 bile yenebilirdik. Değişen bir şey olmadı. Her şartta bir galibiyet elde etmemiz gerekiyordu. Konsantrasyonunuzu Şampiyonlar Ligi'nde almamız gereken bu maça vermenizi istiyorum." diye konuştu.

Rövanş karşılaşmasının 23 Mart Çarşamba günü oynanacağını hatırlatan Süleymanoğlu, şunları kaydetti:

"Bu maçta başarılar temenni ediyorum. Yüce Allah'tan size güçlü bir performans vermesini diliyorum. Lube maçında kazandığınız iki sette, sizin sahada verdiğiniz mücadele kadar bizim dualarımız da etkili oldu. İnşallah Cucine Lube'yi Ankara'da yenerek, bozulmuş moralleri en üst seviyeye ulaştıracağız. Bugünlerde meydana gelen olayları kafanızdan çıkartın. Sadece işinize konsantre olun. Sizden beklentim bu."

Sayfa Yükleniyor...