Özcoşan: Amacımız bu sezon ligde kalmak

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Tokat Belediyesi Plevnespor'un antrenörü Hüseyin Özcoşan, amaçlarının bu sezon ligde kalmak olduğunu söyledi.

NTV Spor 16.11.2011 - 13:35

Hüseyin Akbaş Spor Salonunda yaptığı idmanla hazırlıklarını ara vermeden sürdüren Belediye Plevnespor'un antrenörü Hüseyin Özcoşan, yaptığı açıklamada, lig hazırlıklarına geç başladıklarını belirtti.

Geç başlamalarına rağmen oyuncularının gösterdiği performanstan memnun olduğunu ifade eden Özcoşan, ''Oyuncularım maç yaptıkça performanslarını artırdı. Bizim lige başlamadan önce en az 10 hazırlık maçı yapmamız gerekiyordu. Biz sadece 4 hazırlık maçı yaparak lige başladık. Ligin ilk maçlarında biraz zorlandık'' diye konuştu.

Voleybol milli takımının maçları nedeniyle lige yaklaşık bir ay ara verildiğini kaydeden Özcoşan, ''Yılardır lige böyle ara verilmiyordu. Çok iyi transferler yapamadık. Kulübümüzün imkanları sınırlı. Amacımız bu sezon ligde kalmak. Ben Tokat'tan yetişen bir sporcuyum. Bana takımdan teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim. Memleketimde bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyoruz. Çünkü taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...