VakıfBank'ın yeni transferi Meliha İsmailoğlu açıklamalarda bulundu

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı'nın yeni transferi Meliha İsmailoğlu, sarı-siyahlı formayla kariyerinde olmayan Şampiyonlar Ligi kupasını almak istediğini söyledi.

NTV Spor

17.05.2019 - 16:55

Meliha İsmailoğlu, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, "'VakıfBank çok büyük bir kulüp. Bu takımda forma giymek için sabırsızlanıyorum. Henüz kariyerimde Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmadım. VakıfBank formasıyla Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorum." dedi.

VakıfBank'ın son yıllarda hiçbir kulübün kolay kolay başaramayacağı başarılar elde ettiğini vurgulayan Meliha, "Bu takımda forma giymek için sabırsızlanıyorum. Bir an önce takıma katılmak istiyorum. VakıfBank’tan teklif geldiğinde çok karışık duygular içerisindeydim. Hem bir yerden ayrılmanın üzüntüsünü hem de yeni bir yere katılmanın heyecanını yaşadım. Şu anda da karışık duygular içerisindeyim. Ama çok heyecanlıyım, bir an önce ligin başlamasını istiyorum." ifadelerini kullandı.

Meliha İsmailoğlu, aynı zamanda A Milli Takımı'ı çalıştıran VakıfBank Antrenörü Giovanni Guidetti konusunda, "Giovanni'yle çalışmak tüm oyuncuların bir rüyasıdır. Kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Daha önce farklı milli takımları çalıştırdığında kendisini görürdük. 'Keşke bizim de böyle bir antrenörümüz olsa' diyorduk. Şimdi onun çalıştırdığı bir takımda oynayacak olmak harika bir duygu." değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...