"Takımımla gurur duyuyorum"

A Milli Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Massimo Barbolini, FIVB Dünya Grand Prix'si E Grubu'nda Sırbistan'ı 3-2 yendikleri maça ilişkin, "Takımımla gurur duyuyorum. Çok iyi bir mücadele ortaya koyduk" dedi.

NTV Spor 09.08.2014 - 23:47

Barbolini, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk seti Sırbistan'ın önde tamamlamasına rağmen kazanma umutlarını hiç yitirmediklerini belirtti.

"Henüz en iyi performansımızda değiliz" diyen İtalyan antrenör, "Sırbistan karşısında çok fazla hata yapmasak da geliştirmemiz gereken konular var. Ancak takımımla gurur duyuyorum. Özellikle Dominik Cumhuriyeti'ne karşı kaybettiğimiz maçın ardından çok iyi bir mücadele ortaya koyduk. Rusya, ABD ve Sırbistan gibi takımları yendiğimiz için çok mutlu olmalıyız" ifadelerini kullandı.

GÖZDE: ALMANYA MAÇI ÇOK ÖNEMLİ
Arkadaşlarını gösterdikleri performanstan ötürü kutlayan kaptan Gözde Sonsırma ise genç ve yeni kurulmuş bir takım olduklarına dikkati çekerek, "Bu nedenle böyle maçları kazanmak bizim için çok önemli. Almanya ile oynayacağımız maç finallere gidebilmek açısından büyük önem taşıyor. Tüm Ankara halkını yine salona bekliyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...