Zaferin mimarları NTV Spor'a konuştu

CEV DenizBank Voleybol Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde finalde Unendo Yamamay'ı 3-0 yenerek şampiyonluğa ulaşan Eczacıbaşı Vitra'da, zaferin mimarları NTV Spor'a konuştu. Tüm oyuncuların ve teknik heyetin katıldığı Son Set Özel programında renkli görüntüler ortaya çıktı.

NTV Spor 08.04.2015 - 16:34

CEV DenizBank Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon olarak tarihi bir başarıya imza atan Eczacıbaşı VitrA takımının oyuncuları ve teknik heyeti, NTV Spor'da Son Set Özel programının konuğu olarak başarı hikayelerini anlattı. 

Tam bir takım oyunu oynadıklarını belirten Hırvat voleybolcu Maja Poljak, "Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Özellikle bloklarla takımı motive etmeye, rakiplerin özgüvenini kaybettirmeye çalışıyorum. Bu zafer 14 oyuncunun ve teknik ekibin zaferi çünkü tam bir takım oyunu oynadık" ifadelerini kullandı.

Eczacıbaşı VitrA Antrenörü Giovanni Caprara ise, "Türk voleybolcular işlerine özveriyle yaklaşıyor ve her gün çok iyi çalışıyor. Benim için harika bir deneyimdi. Türkiye'deki ilk yılımda Avrupa şampiyonu olmak mükemmel bir duygu" şeklinde konuştu.

Eczacıbaşı VitrA oyuncuları şampiyonluk maçı sonrası kutlamalarda Beşiktaş taraftarının bu sezon dilinden düşmeyen Demba Ba tezahüratını söylemişti. Kaptan Neslihan, Senegalli yıldıza bir çağrı yaptı.

Eczacıbaşı VitrA taraftarları da voleybolculara canlı yayında sürpriz yaptı.

Sayfa Yükleniyor...