"Bu sezon çok büyük bir hedefimiz var"

Hull City'de Allahyar Sayyadmanesh, Championship'in zorlu bir lig olduğunu söyledi. Genç oyuncu yeni sezonu iyi bir şekilde tamamlayıp Premier Lig'e yükselmek istediklerini belirtti.

NTV Spor 15.07.2022 - 17:59

Championship'te yeni sezon öncesi çalışmalarını İspanya'da sürdüren Hull City'de Allahyar Sayyadmanesh, Hull Daily Mail'e açıklamalarda bulundu.

Yeni sezona iyi hazırlandıklarını belirten İranlı oyuncu, "Championship gerçekten zorlu, hızlı ve kaliteli bir lig. Bu tarzda futbolu seviyorum ve gelecek sezonda neler olacağını göreceğiz. Burada olduğum için gerçekten çok mutluyum. Harika bir takımız ve bu sezon çok büyük bir hedefimiz var. Tam konsantre bir şekilde sezona başlayacağız ve ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirmeye çalışacağız."dedi.

▶ FUTBOL HABERLERİ

Fenerbahçe ile oynanan hazırlık maçına da değinen 21 yaşındaki forvet, "Türkiye'de iyi bir hazırlık maçı oynadık ve Marbella'ya geldik. Büyük takımlara karşı hazırlık maçı yapmak bizim için iyi bir tecrübe." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını Hull City'de kiralık olarak geçiren Allahyar Sayyadmanesh sezonun tamamlanmasının ardından bonservisiyle takıma katıldı.

Sayfa Yükleniyor...