Anadolu Efes'ten Erdem Can iddialarına yanıt

Türk Telekom'un başantrenörü Erdem Can'ın adı Anadolu Efes ile anılıyordu. Kulüpten yapılan açıklamada "Şu an için herhangi bir resmi transfer söz konusu değildir" ifadeleri kullanıldı.

Yuşa Şahin - NTV Spor 22.05.2023 - 14:18
Son Güncelleme: 22.05.2023 - 14:20
Anadolu Efes'ten Erdem Can iddialarına yanıt

'te başantrenör Ergin Ataman'ın olası ayrılığının gündeme gelmesinin ardından ile başarılı bir sezon geçiren 'ın Anadolu Efes'e transfer olacağı iddia edilmişti. 

"Şu an odak noktamız play-off karşılaşmaları ve 16. şampiyonluk"

Gündemdeki iddialara ilişkin Anadolu Efes kulübünden yapılan açıklamada, "Son günlerde medya kuruluşları tarafından paylaşılan başantrenör ve oyuncu transferi haberlerinden ötürü, kulübümüz tarafından kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı hissedilmiştir. Şu an için herhangi bir resmi transfer söz konusu değildir. Kulübümüz, bu tip gelişmeler olduğunda her zamanki gibi taraftarlarımızı internet sitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımız üzerinden bilgilendirecektir. Kulübümüzün şu anki odak noktası, Süper Ligi playoff karşılaşmaları ve bu organizasyondaki 16. şampiyonluğu elde etmek üzerinedir. Saygılarımızla kamuoyunun bilgilerine sunarız. Anadolu Efes Spor Kulübü" ifadeleri kullanıldı

Sayfa Yükleniyor...