"Beklenmedik bir performans"

THY Euroleague'de Hırvatistan'ın Cedevita Zagreb ekibine 81-75 yenilen Anadolu Efes'te başantrenör Dusan Ivkovic, takımının maçın ikinci yarısında beklenmedik bir performans ortaya koyduğunu söyledi.

NTV Spor

30.10.2015 - 00:44

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Ivkovic, maçın ikinci yarısında rakiplerinin oyunu kontrol ettiğini belirterek, "Maçın ikinci yarısında çok iyi bir performans ortaya koydular. Biz beklenmedik şekilde kötü bir performans sergiledik. İkinci yarı, oyun kontrolünü neredeyse kaybettik. Takımım beklediğimin tam tersine bir reaksiyon gösterdi. İkinci yarıda çok top kaybı yaptık ve ribaunt verdik. Belki de mağlubiyetin en büyük sebeplerinden biri bunlardı. Aslında maçın bu şekilde seyredeceğini beklemiyordum. Bunun altında küçük detaylar yatıyor ve biz bunları araştıracağız. Bundan sonra toparlanıp ve hızlı bir şekilde reaksiyon göstermemiz gerekiyor" dedi.

MRSIC: SÜRPRİZ YAPABİLECEĞİZE İNANIYORUZ
Cedevita Zagreb Başantrenörü Veljko Mrsic ise deplasmanda önemli bir başarı elde ettiklerini anlatarak, "Çok büyük bir galibiyet aldık. Buraya gelmeden önceki maçlarımızı kaybetmiştik. Maçın ilk yarısında biraz istediğimiz sertliği gösteremedik ama üçüncü periyottan itibaren takımımız iyi toparlandı ve galibiyete ulaşmayı başardık. Grupta sürpriz  yapabileceğimize inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...