Bozbey istifa etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Kayseri KASKİ Spor'un genel menajeri Ahmet Bozbey, görevinden istifa etti.

NTV Spor 01.06.2013 - 17:16
Bozbey istifa etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Kayseri KASKİ Spor'un genel menajeri Ahmet Bozbey, görevinden istifa etti.

Bozbey, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık 9 yıldır Kayseri KASKİ Spor Kulübünün çeşitli kademelerinde görev yaptığını anımsattı. Bu sürede ekibiyle oluşturduğu strateji ve kurumsal kimliğin bütün takımlara örnek olacak seviyeye ulaştığını belirten Bozbey, "Son 2 yıldır bir önceki senenin şampiyonlarını yenerek Avrupa'nın en iyi ikinci takımı unvanını kazanan, Avrupa'da bir daha kırılması zor olan tüm zamanların seyirci rekorunu kıran, Türkiye liginde ise üst sıraların değişmez takımı haline gelen takımımız, bizleri fazlasıyla gururlandırmıştır. Alınan bu başarıların azımsanmayacak seviyede olduğunu üzerine basarak belirtmek isterim ancak işlerimin yoğunluğu ve özel sebeplerden dolayı takımıma aynı enerjiyi veremeyeceğimi düşünmekteyim. Bu nedenle, yıllardır her kademesinde görev yaptığım, kapanma noktasından bugün ki seviyeye gelen, artık bir parçam olan kulübümden biraz uzaklaşmam gerektiğine karar verdim." diye konuştu.

Bozbey, açıklamasında "Bana şimdiye kadar gerekli desteği sağlayan onursal başkanımız Mehmet Özhaseki başta olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine sonsuz şükranlarımı sunar, yol arkadaşım başantrenör Ayhan Avcı ve teknik ekibime yeni sezonda üstün başarılar dilerim" ifadelerine yer verdi.

Sayfa Yükleniyor...