Cedi'den LeBron James'e veda mesajı

Cleveland Cavaliers'ten ayrılarak Los Angeles Lakers'a giden LeBron James'a eski takım arkadaşı Cedi Osman'dan veda mesajı geldi.

NTV Spor 03.07.2018 - 13:18 | Son Güncelleme: 03.07.2018 - 13:20

Cedi Osman, Cleveland Cavaliers'ten ayrılan LeBron James ile ilgili bir veda mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Cedi, mesajında şunları yazdı:

"Bazı insanlar içinizdeki en kötüyü ortaya çıkarırken, bazıları da en iyiyi ortaya çıkarmanızı sağlar. Bazen sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz her şeyi ortaya çıkaran ise çok az insan vardır. Sizi geliştirirler. Size yaşadığınızı hissettirirler. Size güçlü olduğunuzu hissettirirler. Sizin kendinizden şüphe duymamanızı sağlarlar. Tanıştığımız ilk günden beri benim için o nadir insanlardan birisin Kral. Ben tesadüflere inanmam. Yolumuzun kesişmesinin bir sebebi olduğuna inanıyorum ve bu sebep ben yolumda ilerlemeye devam ettikçe ortaya çıkacak. Desteğin ve bana ilham kaynağı olduğun için minnettarım. Senin cazibenle çevrili olduğum için kutsanmış biriyim."

Some people bring out the worst in you, others bring out the best. And there are remarkably rare ones, who just bring out the most of everything that even you don't know that you have. They build you up. They make you feel alive. They make you feel strong. They make you feel indisputable. From the first moment we met, you’ve always been that rare one for me, King. I don’t believe in coincidences. I choose to believe my path crossed with you for a reason. And that reason will be uncovered as I continue to walk through. Please accept my highest gratitude for your support and appreciation for your inspiration. I’m truly blessed to have been surrounded by your charm. Bazı insanlar doğanızdaki kötü tarafları ortaya çıkarır; bazıları ise içinizdeki iyiyi katlayarak yansıtmanızı sağlar. Ama bazı özel insanlar vardır ki, onların sayısı çok azdır, sahip olduğunuzun farkında bile olmadığınız yönlerinizi parlatmanızı sağlar. Sizi geliştirir, yaşadığınızı hissettirir ve güçlü olduğunuzu hatırlatır. Kral, ilk buluşmamızdan itibaren benim için eşsiz biri oldun. Biliyorum ve inaniyorum ki seninle yolumuz özel bir nedenle kesişti. Bu özel neden, hayatım boyunca benimle olmaya devam edecek. Verdiğin tüm destek için sana kalpten teşekkür ediyorum. Seninle geçirdiğim her dakika için minnetarım. Yolun açık olsun...

A post shared by Cedi Osman (@cediosman) on

Sayfa Yükleniyor...