Çifte hedef!

Kaf-Kaf'ta hedef önce final, ardından Euroleague! Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Büyükkarcı "Play-Off'ta finale kadar yürümek istiyoruz" derken, Euroleague için camianın el ele vermesi gerektiğini belirtti.

NTV Spor 10.05.2015 - 14:40
Pınar Karşıyaka basketbol şube sorumlusu Turgay Büyükkarcı, "Play-off'ta finale kadar yürümek istiyoruz" dedi.
     
Büyükkarcı, normal sezonu 4. sırada bitirdiklerini hatırlatarak, yıl başındaki ilk 4 hedefi gerçekleştirdiklerini kaydetti. Play-off'ta ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını belirten Büyükkarcı, şöyle konuştu: "Play-off'ta finale kadar yürümek istiyoruz. Bunu başarabilecek kapasitemiz olduğu sezon içindeki performansımızdan belli. Gelecek sezon THY Euroleague'de yer alma şansımız var. Euroleague yönetimi Türkiye'de Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes'in dışında bir takıma wild card verecek. Bu ekip olabilmemiz için camianın el ele vermesi gerekiyor."
     
FEDERASYON YÖNETİMİNDE TEMSİL GARANTİ!
Büyükkarcı, yaklaşan Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde adaylar Harun Erdenay ve Lutfi Arıboğan'la görüştüklerini belirterek, "Genel kurul öncesinde kulüp başkanımız Fatih Diniz, Lutfi Arıboğan'ın, Yusuf Güven de Harun Erdoğan'ın listesinde yer alacak. Kim kazanırsa kazansın bir temsilcimiz yeni yönetim kurulunda bulunacak" değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...