Curry, LeBron James dansını açıkladı: "Sadece..."

Golden State Warriors'ın yıldızı Stephen Curry, çok konuşulan LeBron James dansı hakkında açıklamalarda bulundu. Curry amacının sadece eğlenmek olduğunu söyledi.

NTV Spor 02.08.2017 - 11:51

Cleveland Cavaliers'ın kaybettiği NBA Finallerinden hemen ardından antrenmanlara ara vermeyen LeBron James'in çektiği video dünya çapında bir fenomen haline gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise Stephen Curry, eski takım arkadaşı Harrison Barnes’ın düğününde yaptığı dans ile LeBron James'e göndermede bulunmuştu. Curry'nin yaptığı taklit bir yana bir yana, LeBron’un gölgesinden kurtulmak için takımdan ayrılmak isteyen Kyrie Irving'in izleyip gülenler arasında olması konuya farklı bir boyut kazandırmıştı.

Bald head nut!! #IHearEmPrayingOnMyDownfall #CantStopWontStop #striveforgreatness🚀

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Sosyal medyada büyük ilgi gören video hakkında Athletic Bay Area'ya konuşan Curry, LeBron’la dalga geçmek istemediğini ve sadece eğlenmek için taklidi yaptığını ifade etti:

"O videoyu paylaşıldığı günden bu yana her gün iki kez izliyorum. Sanıyorum daha çok sevdiğim başka bir video yok. Sadece o videoyla o şarkıyı popüler hale getirdi. O şarkıyı her duyduğumda aklıma başka hiçbir şey gelmiyor. O dansı da LeBron sebebiyle yapıyorum zaten. Evde, yemek yerken bile yapıyorum. Beni güldürüyor ve mutlu ediyor. Ama LeBron'la dalga geçmiyorum."

Irving'in ortamda gülenler arasında olmasını da yorumlayan yıldız oyuncu;

"Bütün gece beraberdik ve orada anın keyfini yaşadık. O şarkı çıktı ve ben de eğlenmek için dans etmeye başladım. Kyrie ve LeBron arasındaki ilişki ayrı bir mesele. Ama ikimizin de amacı onunla dalga geçmek değildi."

Sayfa Yükleniyor...