EuroLeague | Anadolu Efes - Kızılyıldız maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Anadolu Efes, EuroLeague’de Play-In’e kalma mücadelesi veriyor. Puan sıralamasında 10. basamakta yer alan temsilcimiz, Kızılyıldız takımıyla karşı karşıya gelecek. Anadolu Efes son olarak Fenerbahçe Beko’yu mağlup etmeyi başarmıştı. EuroLeague’de uygulanmaya başlayan yeni sistemde sezonu ilk 6 sırada tamamlayan takımlar doğrudan Play-Off’a kalırken 7 ila 10. sıradaki takımlar Play-İn oynayacak. Peki Anadolu Efes - Kızılyıldız maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, mücadelenin başlayacağı saat…

Haber Merkezi - NTV Spor 09.04.2024 - 12:49
EuroLeague | Anadolu Efes - Kızılyıldız maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Avrupa’da sezona kötü başlayan Anadolu Efes son haftalarda aldığı sonuçlarla 10. basamağa kadar yükseldi. Anadolu Efes bu hafta Sinan Erdem Spor Salonu’nda Kızılyıldız’ı ağırlayacak. Anadolu Efes’te son haftalarda Shane Larkin, Rodrigue Beaubois, Elijah Bryant ve Will Clyburn’ün gösterdiği performans dikkat çekti. Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko karşısında geriden gelerek kazanmayı başarmıştı. Anadolu Efes’te gözler oynanacak Kızılyıldız karşılaşmasına çevrildi. Kızılyıldız geride kalan haftalarda 11 galibiyet aldı ve 16. sırada bulunuyor. Peki Anadolu Efes - Kızılyıldız maçı saat kaçta ve hangi kanalda? İşte, karşılaşmanın canlı yayınlanacağı kanal…

ANADOLU EFES - KIZILYILDIZ MAÇI NE ZAMAN?

Anadolu Efes, EuroLeague’de 34. haftada Kızılyıldız’ı ağırlıyor. Anadolu Efes- Kızılyıldız karşılaşması Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda saat 20:30’da başlayacak. Karşılaşma S Sport ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

ANADOLU EFES’TE GÖZLER PLAY-İN’DE

Toplam 18 takımla 34 hafta üzerinden oynanan normal sezonda bu dönem yeni bir play-off formatına geçildi. NBA'den örnek alınarak uygulanan yeni sistemde sezonu ilk 6 sırada tamamlayan takımlar doğrudan play-off'a kalıyor.

Normal sezonda 7 ila 10. sıradaki takımlar ise play-in oynayacak. Anadolu Efes oynadığı 33 karşılaşmada 16 galibiyet ve 17 mağlubiyet elde etti. Anadolu Efes puan sıralamasında 10. sırada yer alıyor.

NORMAL SEZON 12 NİSAN’DA SONA ERECEK

Ligde 12 Nisan'da sona erecek normal sezonun ardından tek maçlı play-in müsabakaları 16 ve 19 Nisan'da oynanacak. Ligde üç galibiyete gelecek takımın Dörtlü Final'e kalacağı play-off'lar da 23 Nisan-8 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Sayfa Yükleniyor...