Fenerbahçe Beko'da 2 isim Anadolu Efes'e karşı yok

Fenerbahçe Beko, EuroLeague'de Anadolu Efes ile oynanacak maç öncesinde Devin Booker ve Scottie Wilbekin'in sakatlıkları hakkında açıklama yaptı.

NTV Spor 05.04.2023 - 13:48
Fenerbahçe Beko'da 2 isim Anadolu Efes'e karşı yok

ile THY EuroLeague'de Türk derbisinde karşılaşacak. 

Play-off için iki taraf adına da büyük önlem taşıyan maç öncesinde Fenerbahçe'den açıklama geldi. 

Fenerbahçe'nin açıklamasında, ve 'in son durumları için; "21 Mart Salı günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan EA7 Emporio Armani Milano maçında sol dizinden sakatlık yaşayan ve tedavisi iki hafta boyunca devam ettirilen sporcumuz Scottie Wilbekin’in durumu, planlandığı üzere yeniden değerlendirilmiştir. Bu süreçte diz kontüzyonu sonrası gelişen subkortikal fraktür nedeniyle tedavisi devam eden ve yapılan kontrol tetkiklerinde önemli ölçüde iyileşme görülen oyuncumuzun sahaya dönüş tedavi protokolü planlanmıştır. Scottie Wilbekin’in sahalara dönüş süresinin 2-3 hafta olması öngörülmektedir." denildi. 

🏀  PUAN DURUMU

Yazının devamında; "Sporcumuz Devin Booker ise 29 Mart Çarşamba günü Madrid'de oynanan Real Madrid mücadelesinde sol dizinden sakatlık geçirmiş ve oyuncumuzun MR'ı çift maç haftasının ardından Acıbadem Ataşehir Hastanesi’nde çekilmiştir. Yapılan kontroller sonucunda Devin Booker’ın sol diz dış yan bağında yırtık tespit edilmiş olup, tedavisine başlanan oyuncumuzun sahalara dönüş süresinin 3-4 hafta olması öngörülmektedir." açıklaması yapıldı. 

Sayfa Yükleniyor...