"İşte numaram, aramaktan çekinmeyin"

Minnesota Timberwolves, yeni transferi Jimmy Butler'ı basının karşısına çıkardı. Butler, kendisine yönelik eleştirilerin yüzüne söylenmesi için, telefon numarasını kamuoyuyla paylaştı.

NTV Spor 30.06.2017 - 19:07
Son Güncelleme: 30.06.2017 - 19:12
"İşte numaram, aramaktan çekinmeyin"

, gelecek sezon eski antrenörü Tom Thibodeau ile birlikte, Minnesota Timbervolwes'un başarısı için mücadele edecek. Chicago'nun, takasla sürpriz şekilde Minnesota'ya gönderdiği yıldız oyuncu için tanıtım töreni düzenlendi. Minnesota'nın elinde birçok genç yıldız bulunduğunu vurgulayan Butler, başarılı olacaklarına inandığını dile getirdi...

"Beni buraya kazanmamız için getirdiler.” diyen Butler, “Takımdaki genç oyuncular gerçekten çok yetenekli. Ben buraya, gençlerin kendilerini daha da zorlamalarını sağlamak için geldim. Hepsinin çok sert bir şekilde çalışacaklarına inanıyorum. Hep birlikte bu takımı doğru yola oturtacağı.” Dedi.

Butler, geçen sezon Chicago'nun yaşadığı hayal kırıklığından sorumlu tutulmasından da şikayetçiydi. Yıldız oyuncu, kendisine yönelik eleştirilerin yüzüne söylenmesi için, telefon numarasını kamuoyuyla paylaşacak kadar ileri gitti.

"Eleştiriler beklediğim bir durumdu.” Diyen Butler, “Chicago başarısız olunca suçlanacak biri gerekiyordu. O kişi de ben oldum. Şikayetçi değilim. Herkes fikrini dile getirmekte özgür. Ancak bunu dürüstçe yüzüme karşı söylemenizi tercih ederim. Cep telefonum arka cebimde duruyor. Bana söyleyeceğiniz bir şey varsa 773-899-6071 numaralı telefonumdan aramaktan çekinmeyin" sözleriyle telefon numarasını verdi.

Bu açıklamanın ardından binlerce kişi Butler'ı aradı. Çok geçmeden yıldız oyuncunun basınla, genellikle yardımcılarının ve kardeşinin taşıdığı, daha az kullandığı bir telefonun numarasını paylaştığı anlaşıldı.

Sayfa Yükleniyor...