Kobe Bryant İstanbul'a geliyor

İstanbul, NBA'in en büyük yıldızlarından birini ağırlamaya hazırlanıyor. Kobe Bryant, çeşitli etkinliklere katılmak için pazar günü İstanbul'a gelecek.

NTV Spor 23.09.2011 - 14:40

İstanbul, NBA'in en büyük yıldızlarından birini ağırlamaya hazırlanıyor. Kobe Bryant, çeşitli etkinliklere katılmak için bugün İstanbul'a gelecek.

İstanbul, Kareem Abdul Jabbar'dan sonra, Kobe Bryant'ı da ağırlayacak. NBA'in en önemli yıldız oyuncularından Bryant, bir dizi etkinliğe katılmak için bugün İstanbul'a gelecek.

Kobe İstanbul'da ilk olarak pazar günü saat 15.00'de Caddebostan Basketbol Kliniği'nde, 8 basketbol okulundan seçilen 15-17 yaş arasındaki 100 gençle bir araya gelecek. Gençlere antrenman yaptıracak Bryant, burada Nike tarafından yenilenen iki basketbol sahasının açılışını da yapacak.

Ardından Beyoğlu'na geçecek olan NBA yıldızı, saat 18.00'de Nike Beyoğlu Mağazası'nı ziyaret edecek. Mağazadaki etkinlikte Darüşşafaka Eğitim Kurumları'ndan gelen 11-14 yaş arasındaki çocukların sorularını yanıtlayacak Bryant, daha sonra mağaza önüne kurulacak platformda basketbolseverleri selamlayacak.

Kobe Bryant, akşam katılacağı etkinlikte ise, A Milli Basketbol Takımı'nın NBA'de bu yıl draft edilen genç oyuncusu Enes Kanter ile birlikte antrenörlük yapacak.

Nike'in "Sahayı ele geçir" turnuvasının saat 20.30'da Haliç Camialtı Tersanesi'nde yapılacak finalinde mücadele edecek iki takımdan birinin antrenörü Bryant, diğerinin antrenörü ise Kanter olacak.

Haziran ayında da Kareem Abdul Jabbar İstanbul'a gelerek, hem bazı etkinliklere katılmış, hem de kendi yazdığı bir belgeselin tanıtımını yapmıştı.

Sayfa Yükleniyor...