Kokoskov: Kabul edilebilir bir şey değil

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Igor Kokoskov, Empera Halı Gaziantep Basketbol maçının ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 31.01.2021 - 16:36
Kokoskov: Kabul edilebilir bir şey değil

ING Süper Ligi'nin 19. haftasında Empera Halı Gaziantep Basketbol, normal süresi 86-86 tamamlanan maçta 'yu birinci uzatma bölümü sonunda 102-97 mağlup etti.

Kokoskov maçla ilgili, "Maça çok daha iyi başlamamız gerekirdi. İlk yarıdaki 52 sayı kabul edilebilir bir şey değil. Programla ilgili gerçekten zor ama bu bizim gerçeğimiz, kabul etmek zorundayız. Değiştirebileceğimiz bir şey değil. İniş çıkışlarımız oldu, eksiklerimiz oldu. Maç içinde Marko’yu kaybettik. Dediğim gibi programı çok fazla değiştiremiyoruz. Bir pozisyon onlara geçiyor, uzatma oldu, birçok şey oldu ve bu şekilde maç sonlandı.” dedi.

Karşılaşmanın hakemleriyle ilgili soruyu Igor Kokoskov, “Benim işim antrenörlük olduğu için bu konuda hiçbir zaman konuşmam ama onları da izleyen, derecelendiren üstleri mutlaka vardır. İzleyip onlara gerekli notları vereceklerdir.” şeklinde yanıtladı.

Son olarak EuroLeague’deki Zenit maçı ile ilgili konuşan Kokoskov, “Hiçbir maç kolay olmuyor; ne EuroLegaue ne Türkiye Ligi’nde. Aç kapa tuşumuz olmadığı için devam etmek zorundayız. Sakatlar listesinde olan oyuncularımız var. İnşallah onları da toparlarız. Zenit’le daha önce de oynadık, nasıl bir takım olduğunu biliyoruz. Şimdi onun hazırlıklarına başlayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...