Furkan Korkmaz açıkladı: NBA yıldızları James Harden ve Joel Embiid'den depremzedelere destek

NBA'de Philadelphia 76ers forması giyen Furkan Korkmaz, yıldız oyuncular Joel Embiid ve James Harden'ın imzalı formalarının açık artırma ile satılacağını ve gelirin depremzedelere bağışlanacağını açıkladı.

NTV Spor 09.02.2023 - 21:29
NBA yıldızlarının imzalı formaları depremzedeler için yardıma dönüşecek

Amerikan Ligi'nde () Philadelphia 76ers forması giyen all-star pivotu 'in imzalı forması, Türkiye'deki depremzedelere yardım için açık artırmayla satışa çıkarılıyor.

NBA'de Philadelphia 76ers forması giyen milli basketbolcu , sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Canım ülkemde yaşanan deprem felaketini büyük bir üzüntüyle takip ediyorum." ifadesini kullandı.

Furkan Korkmaz, takım arkadaşı Embiid'in Kahramanmaraş merkezli ve 10 il ile Suriye'yi etkileyen depremde etkilenen depremzedeler için destek formasının açık arttırmayla satışa çıkarılacağını belirterek, "Joel Embiid ile konuştuğumda elinden geleni yapmak istediğini söyledi. Joel'in formasını depremzede vatandaşlarımız için açık arttırmaya çıkartıyoruz. Elde edilecek tüm gelir Ahbap Derneğine bağışlanacaktır." bilgisini verdi.

James Harden da destek veriyor

Korkmaz, yıldız oyuncu James Harden'ın da imzalı formasıyla katkı sağlayacağını açıkladı. 

Furkan, sosyal medya paylaşımında; "James Harden ile de görüştüm. Acımızı paylaştığını ve ne gerekiyorsa yapmak istediğini belirtti. Kendisinin imzalı formasını da açık arttırma ile satışa çıkartıyoruz. Elde edilecek gelir deprem bölgesinde kullanılmak üzere Ahbap Derneği'ne gönderilecektir." yazdı. 

Sayfa Yükleniyor...