Olmypiakos'dan Fenerbahçe Beko maçı öncesi açıklama

Fenerbahçe Beko maçı öncesi Olympiakos'tan açıklama; "Lütfen meşale, lazer ve gaz bombası getirmeyin"

Yuşa Şahin - NTV Spor 09.05.2023 - 14:14
Son Güncelleme: 09.05.2023 - 14:20
Olmypiakos'dan Fenerbahçe Beko maçı öncesi açıklama

THY EuroLeague Play-off serisinin beşinci maçında , temsilcimiz 'yu konuk ediyor. 

Sarı-lacivertliler maçı kazandığı takdirde Litvanya'nın Kaunas kentinde düzenlenecek olan THY EuroLeague Final Four'a adını yazdıracak.

🏀👉 HABERLERİ

Maçtan önce duyuru yayınlayan Yunan ekibi tarafından yapılan açıklama şöyle;

“9 Mayıs Salı akşamı takımımız Olympiakos, üst üste 2. kez Final Four’a gidebilmek için mücadele edecek. Bu mücadele esnasında kulübün en büyük gücü olan taraftarları da her zamanki gibi Olympiakos’un yanında olacak.

Yarın akşam SEF salonunda yer alacak olan tüm taraftarlarımızı takımımıza son topa kadar destek olmaya ve her şeyden önemlisi takımımızı KORUMAYA davet ediyoruz!

Lütfen takımımıza destek olurken lazer, meşale ve gaz bombası gibi yabancı maddeleri değil, yalnızca sesinizi kullanın. Geçtiğimiz sezon oynanan Monaco serisinde yaşananlardan dolayı takımımız, büyük bir ceza almanın eşiğinde. Ayrıca EuroLeague yetkilileri, olabilecek her türlü saha olayını kayıt altına almak için yarın salonumuzda olacaklar.

Bu sebeple LÜTFEN takımımıza yalnızca sesinizle destek olun ve takımımızın ceza almasına yola açabilecek her türlü davranıştan uzak durun.”

Olympiakos’un temsilcimiz Fenerbahçe Beko’yu konuk edeceği Playoff 5. maçı, bu akşam saat 21.30’da başlayacak. Mücadele S Sport Plus ekranlarından yayımlanacak.

Sayfa Yükleniyor...