"Oyundan memnun değilim"

Türk Telekom Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Fenerbahçe Ülker karşısında oynadıkları basketboldan memnun olmadığını söyledi.

NTV Spor 14.10.2014 - 21:37

Ertuğrul Erdoğan, Fenerbahçe Ülker'e 73-61 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, bu akşam kötü bir performans sergilediklerini belirterek, "Yeni kurulmuş bir takımın inişli çıkışlı grafik sergilemesi normal, lig başında her takım bunları yaşar. Oyun planımızın uzağında kaldık. Bu akşam oynadığımız basketboldan memnun değilim" ifadelerini kullandı.
     
Geçmiş yıllarda olduğu gibi Ankara basketbolunun nabzını elinde tutan Türk Telekom'u, bu sene yeniden inşa ettiklerini vurgulayan Erdoğan, "Oyuncularımın şu ana kadar gösterdiği karakterden memnunum ama bu akşam basketbol kalitesi olarak izleyenlere bir şey sunmamız gerekirdi. Bu anlamda Ankaralı basketbolseverlerden özür diliyoruz. Sezon çok uzun, detaylara daha dikkat ederek ve çok çalışarak istediğimiz noktaya gelmemiz lazım. Ligin saygı duyulan ve iyi takımlarından biri olmamız gerekiyor. Bunun için de ortaya daha iyi basketbol koymamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...