Şampiyon Beşiktaş'a coşkulu karşılama!

Macaristan'da düzenlenen Final-Four'dan EuroChallenge şampiyonu olarak İstanbul'a dönen Beşiktaş Milangaz'ı havaalanında taraftarları karşıladı. Şampiyonluğun mimarlarından koç Ergin Ataman omuzlara alınırken, siyah beyazlılar yoğun ilgiyle karşılandı.

NTV Spor 30.04.2012 - 16:51

KUTLAMALAR KULÜPTE DE DEVAM ETTİ

FIBA EuroChallenge'ın Şampiyonu Beşiktaş Milangaz yurda döndü. FIBA EuroChallenge Final Four'da şampiyonluk maçında Elan Chalon'u 91-86 yenerek kupanın sahibi olan Beşiktaş Milangaz İstanbul'a geldi.

Oldukça coşkulu bir kalabalık siyah beyazlı takımı alanda karşılarken, havalanının dışındaki kalabalığın içerdekinden daha çok olduğu vurgulandı.

Beşiktaş Milangaz baş antrenörü Ergin Ataman, oyunculardan Pops Mensah-Bonsu ve Ersin Dağlı havaalanında NTV Spor canlı yayın ekibinden Irmak Kazuk'a açıklamalarda bulundu.

"DAHA BÜYÜK KUPALAR GELECEKTİR"
Çok mutlu olduklarını söyleyen Beşiktaş Milangaz Baş Antrenörü Ergin Ataman, "Basketbol Beşiktaş'ı bu yerlere getirdiğimiz için çok gururluyuz. Sadece Beşiktaş'a değil, Türk basketboluna armağan olsun. İnşallah bu kupa, önümüzdeki yıllarda bütün takımlarımızın Avrupa'daki kupa şanssızlığını kıracaktır ve daha çok, daha büyük kupalar gelecektir" dedi.

Ataman, taraftarlarla ilgili soruya "Gurur duyuyorum. Müthiş bir taraftar... Basketbolun Türkiye'de geldiği yeri gösteriyor. Yönetime, sponsorumuza, Erdoğan Demirören'e teşekkür ediyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

"ÇOK MUTLUYUM"
Chalon ile oynanan final karşılaşmasını  26 sayı - 20 ribaund ile tamamlayan ve en değerli oyuncu ödülüne layık görülen Pops Mensah-Bonsu, "Çok büyük bir başarı elde ettik, bu görüntülerden dolayı çok mutluyum. Beşiktaş çok büyük bir takım, bu takımın bir parçası olduğum için çok mutluyum" dedi.

Ersin Dağlı ise "Sezona başladığımızda hedeflerimizden bir tanesiydi. Büyük mutluluk yaşıyoruz. Taraftarlara buraya geldikleri için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Sayfa Yükleniyor...