San Antonio, Lakers'ı tiye aldı

Batı Konferansı temsilcilerinin mücadelesinde, San Antonio Spurs, deplasmanda Los Angeles Lakers'ı 138-110 mağlup etti.

NTV Spor 24.12.2021 - 11:19
San Antonio, Lakers'ı tiye aldı

Bu sezon 13. kez kazanan Spurs'te oyuna sonradan giren ve 26 dakika sahada kalan Keita Bates-Diop, 11'de 11 saha içi isabetiyle karşılaşmayı 30 sayı ve 7 ribauntla tamamlarken, kariyerinin sayı rekorunu kırdı. Derrick White 23 sayı ve 7 asist, Lonnie Walker 21 sayı, Keldon Johnson 16 sayı ve 10 ribauntla galibiyette pay sahibi oldu.

Üst üste 4. yenilgisini alan Lakers'ta all-star LeBron James 36 sayı, 9 ribaunt ve 6 asist, Russel Westbrook 30 sayı ve 7 ribaunt kaydetse de mağlubiyete engel olamadı.

Lakers'ta işler yolunda gitmiyor
Anthony Davis'in yanı sıra 36 yaşındaki LeBron James, 33 yaşındaki Russell Westbrook ve 37 yaşındaki Carmelo Anthony ile başarı hedefinde olan Lakers'ta son dönemde işler yolunda gitmiyor.

Gençlerin etrafında dizilen San Antonio, bu maçta Lakers'ı adeta tiye aldı. Özellikle savunmada hiçbir varlık gösteremeyen Kaliforniya ekibinden hiçbir direnç görmeyen ekip güle oynaya, ekstra şova kaçarak sayılar bulmayı başardı.

Karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulunan LeBron James, "Sahadaki hiçbir 5'in birbiriyle kimyası uyuşmuyor." diyerek özeleştiri yaptı.

Sayfa Yükleniyor...