Semih Erden'in bonservisi gelmedi

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı Baş antrenörü Ergin Ataman, yeni transferleri Semih Erden'in Belçika'nın Dexia Mons Hainaut maçında oynayamayacağını belirtti.

NTV Spor

26.09.2011 - 21:29

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı Baş antrenörü Ergin Ataman, ULEB Avrupa Kupası ön eleme turu ilk maçında yarın Belçika'nın Dexia Mons Hainaut takımıyla yapacakları karşılaşmadan iyi bir skorla ayrılmak istediklerini belirtti.

Ataman, Beşiktaş Kulübünün internet sitesine yaptığı açıklamada, yarın ilk resmi maçlarına çıkacaklarını hatırlatarak, ''Hazırlık maçlarında gördüm ki takım savunması yönünde biraz eksiklerimiz var ama yarın resmi bir maç oynayacağımız için daha dikkatli oynayacağız. Bu eksikliğimizi rakibimizin kullanmasına izin vermeyeceğiz'' dedi.

Rakiplerinin geçen hafta Belçika Süper Kupası'nı kazandığına dikkati çeken Ergin Ataman, ''Rakibimiz hazır bir takım görüntüsü veriyor. İlk maçın avantajını kullanıp, evimizdeki bu maçtan en iyi skorla ayrılmalıyız. Yarın akşam taraftarımıza çok iş düşüyor. Onların salonu doldurmalarını ve desteklerini bekliyorum'' ifadesini kullandı.

Ataman, yeni transferleri Semih Erden'in yarınki maçta oynayamayacağını da belirterek, ''Semih'in NBA'den bonservisi daha gelmedi. O yüzden ilk tur maçlarında oynayamayacak. Semih dışında takımda başka bir eksiğimiz yok'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...