TARAFTARA ÇAĞRI

Galatasaray, resmi siteden yaptığı açıklamayla Kızılyıldız maçına gelecek taraftarları uyardı. Sarı Kırmızılı ekip, Euroleague yönetiminin Kızıl Yıldız ile oynanacak maçı yakın takibe aldığını açıkladı ve "Bir ya da birden çok maçı seyircisiz oynama cezası verilebilir" denildi.

NTV Spor

20.10.2016 - 18:16

Galatasaray, internet sitesinden yaptığı açıklamada taraftarlardan Kızıl Yıldız maçında sahaya yabancı madde atmamasını istedi. Maçın, kulüp için büyük önem taşıdığı kaydedilirken, "CSKA Moskova maçında sahaya atılan yabancı maddeler sebebiyle EuroLeague yönetimi kulübümüze para cezası kesmiş, oynayacağımız Kızılyıldız karşılaşmasını da yakinen izlemeye almıştır." denildi.

Takıma bir ya da birden çok maçta seyircisiz oynama cezası verilebileceği kaydedilirken, "Yaşanacak en ufak bir taşkınlık ya da sahaya yabancı madde atılması halinde, uzun bir süreci kapsayan Euroleague serüvenimizde bir ya da birden çok maçta taraftarımızdan mahrum kalmamız söz konusu olabilir." uyarısında bulunuldu.

Açıklamanın sonunda sporseverlerden maça erken gelinmesi istenirken, "Taraftarlarımızı alınan güvenlik önlemleri sebebiyle maça erken gelmeye davet ediyor, onlardan her zaman olduğu gibi son topa kadar Yenilmez Armada’yı desteklemelerini bekliyoruz. Bu destek sayesinde, Avrupa basketbolunun en muhteşem atmosferine sahip Abdi İpekçi Arena’da nice zaferlere hep beraber şahit olacağımıza yürekten inanıyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Sayfa Yükleniyor...