TYH EuroLeague | Dimitris Itoudis: Her açıdan daha iyi bir şekilde parkeye çıkacağız

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis Olympiakos'la oynanacak ikinci maçla ilgili, "Umuyorum ki bir play-off maçının gerektirdiği her açıdan daha iyi bir şekilde parkeye çıkacağız." dedi.

NTV Spor 27.04.2023 - 23:34
TYH EuroLeague | Dimitris Itoudis: Her açıdan daha iyi bir şekilde parkeye çıkacağız

THY EuroLeague play-off çeyrek final serisi ikinci maçında , Olympiakos'a konuk olacak.

Karşılaşma öncesinde Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis ve takım kaptanı açıklamalarda bulundu.

Dimitris Itoudis açıklamasında, "İkinci maça ilk karşılaşmanın tamamını inceleyerek ve özellikle de konsantrasyonumuzu kaybettiğimiz bölümü analiz ederek hazırlanıyoruz. Olympiacos'un hücumdaki etkinliğine karşı konsantrasyonumuzu ve bağlantımızı kaybedemeyiz, çünkü bu konuda çok iyiler. Umuyorum ki bir play-off maçının gerektirdiği her açıdan daha iyi bir şekilde parkeye çıkacağız. Durum 1-0. Fakat ilk karşılaşma, neleri iyi yaptığımız ve nasıl üzerine inşa edip kendimizi geliştireceğimiz konusunda bizim için iyi bir mesajdı" ifadelerini kullandı.

Melih Mahmutoğlu ise şunları söyledi, “İlk maçın önemli bölümünü iyi oynasak da üçüncü çeyrekte geriye düştük. İlk karşılaşmadaki hatalarımızdan dersler çıkarıp ikinci maçta daha iyi oynamaya çalışacağız. Play-off’tayız ve adım adım ilerleyecek, her maça en iyi şekilde hazırlanacağız. Bu mücadeleyi kazanarak evimize dönmek istiyoruz"

Sayfa Yükleniyor...