"Yarı final serisinde iyi oynayamadık"

Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Banvit'e 3-1 yenilerek sezonu kapatan Anadolu Efes’in genel menajeri Engin Özerhun, yarı finalde iyi mücadele edemediklerini ifade etti.

NTV Spor 03.06.2013 - 15:54
"Yarı final serisinde iyi oynayamadık"

Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, Beko Basketbol Ligi play-off yarı final serisinde Banvit'e 3-1 yenilerek elenmeleri nedeniyle üzgün olduklarını söyledi.

Engin Özerhun, Bavnit'e karşı ortaya koydukları mücadelenin istenilen seviyede olmadığını söyleyerek, "Yarı final serisinde kazandığımız maç da dahil olmak üzere çok iyi oynayamadık ve ne yazık ki sezonu kapatmak durumunda kaldık" diye konuştu.

Sergilenen kötü performansta, THY Avrupa Ligi'nin uzun ve yıpratıcı olması ile sakatlıkların etkisinin bulunduğunu aktaran Özerhun, "Nitekim son maçta Joshua Shipp oynayamadı, Jamon Gordon ise iyi durumda değildi. Bunun gibi bir çok etken gelinen noktaya etki yaptı. Bunlar mazeret değil ama birikip birikip bizi bu noktalara getirdi" ifadelerini kullandı.

En kısa sürede bir değerlendirme toplantısı yapacaklarını vurgulayan Engin Özerhun, gelecek sezonun planlamasına bu toplantının ardından başlayacaklarını dile getirdi.

Sayfa Yükleniyor...