Yönetimden kombine indirimi!

Galatasaray Yönetimi, basketbol kombine fiyatlarında indirime gitme kararı aldı.

NTV Spor 04.05.2016 - 18:30

Galatasaray Kulübü, erkek basketbol takımının 2016-2017 sezonundaki iç saha maçları için satışa çıkarılan kombine kartlarda, taraftarların eleştirileri dikkate alınarak indirim yapıldığını açıkladı.     
        
Galatasaray Kulübü'nün internet sitesinde yer alan açıklamada, verilen mücadelede en önemli faktörün başında taraftarların kombinelere göstereceği ilginin olduğu belirtilerek, "Çünkü zafere ancak takım-tribün bütünleşmesiyle ulaşıldığında o başarı bir anlam kazanıyor. Bu nedenle dün açıklanan kombine fiyatlarıyla ilgili (taraftarlardan) sizlerden gelen eleştirileri dikkate alarak yeni bir düzenlemeye gittik. Tüm kombineler Türkiye Basketbol Ligi ve Avrupa Ligi mücadelelerini kapsayacak şekilde satışa sunulacak. Kombine satışları takımımızın Avrupa Ligi'ne katılma garantisi bulunan 2016-2017 sezonu için yapılacak ve tek sezon geçerli olacak. İlk açıklanan fiyatlar üzerinden, Court Side'da yer alan 84 koltuk dışında kalan tüm kategorilerde yüzde 50 indirim uygulanacak." denildi.     

2015-2016 sezonunda geçerli kombine kartı olanlara, yüzde 50 indirimli fiyat üzerinden 15 Mayıs Pazar gününe kadar alım önceliği tanınacağı kaydedilen açıklamada, 16 Mayıs Pazartesi ile 3 Haziran Cuma günleri arasında, ilk satıştan kalan tüm koltukların, yine yüzde 50 indirimli olarak açık satışa çıkartılacağı vurgulandı.      
        

İlk açıklanan tabloda bin 300 TL olan en düşük tribün biletlerinin, öğrenci kimliğini ibraz eden taraftarlara 16 Mayıs'tan 3 Haziran'a kadar olan süreçte 350 TL bedelle satılacağı ifade edildi.      
        

Açıklamada, kombine kartlarda 3 Haziran'dan sonra ilk açıklanan fiyatların geçerli olacağı vurgulandı.      
        

Kombine kartlar, yarın biletix.com. Biletix satış noktaları, Biletix çağrı merkezi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da bulunan kombine ofisinden satışa sunulacak. 

Sayfa Yükleniyor...