FENERBAHÇE-ESKİŞEHİRSPOR (CANLI ANLATIM)

Lig liderliğini Beşiktaş ile paylaşan Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında Eskişehirspor'u ağırlaıyor.

NTV Spor

30.11.2014 - 18:27

Lig liderliğini Beşiktaş ile paylaşan Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Eskişehirspor'u ağırlaıyor.

 ÖNDER ÖZEN (80.DK): Gole kadar Fenerbahçe topu kale önüne getiremeyen bir görüntü çiziyordu. Fakat ilerleyen dakikalarda klasik bir Fenerbahçe golü buldu. Golden sonra maç gergin geçmeye başladı. Oyunun sık sık durduğu ve sakatlıkların yaşandığı bir ikinci yarı izliyoruz. Golden sonra Fenerbahçe seyirci desteğini de arkası aldı. Eskişehirspor ise tempoyu düşürmeye çalışıyor. Kalan 10 dakikada her an herşey olabilir.


 GÜNTEKİN ONAY (65.DK): 1-0 yenik durumdaki Fenerbahçe, ikinci yarının ilk 15 dakikasında iyi baskı yaptı ama golü bulamadı. Eskişehirspor son birkaç dakikadır oyunu dengeledi. Fenerbahçe oyuna Webo'yu aldıkta sonra daha fazla yüksek toplarla ceza alanına iniyor. Ancak bazı Fenerbahçeli futbolcularda yorgunluk belirtileri var.

 

 ÖNDER ÖZEN (55.DK): Fenerbahçe'de Meireles-Mehmet Topal değişikliği oldu. İkinci yarı Eskişehirspor kapanarak kalabalık savunma yapıyor. Fenerbahçe baskı kurmasına karşın bir türlü üretken olamıyor. Fenerbahçe 3. bölgede etkili olamıyor. Akan oyunlardan bu durum F.Bahçe'nin sıkıntısı. Fenerbahçe kendi doğrularını oynamıyor. RIDVAN DİLMEN (DEVRE ARASI): Gökhan-Caner, Ömer-Erkan maç yapıyor sanki. İlk yarının özeti bu. Fenerbahçe ilk 45 dakika kalesine çok pozisyon verdi. Organize olmakta zorlanan Fenerbahçe'ye Eskişehirspor ikinci yarı pas yaparak cevap verirse konuk ekip farkı arttırabilir.


 ÖNDER ÖZEN (40.DK): Gol sonrası oyunun kontrolü hala Fenerbahçe'de ama üretken olduğunu söyleyemeyiz. Sarı-lacivertliler akan oyunda öndeki oyuncularını pozisyona sokamıyor. Caner'in kullandığı her duran top Fenerbahçe'nin lehine Eskişehirspor için gol gol tehlikesi oluyor. Son dakikalarada Eskişehirspor geri çok yaslanmaya başladı.


 GÜNTEKİN ONAY (25.DK): İlk 25 dakika konuk Eskişehirspor 3 tane net gol pozisyonundan sonuç alamadı. Fenerbahçe'nin ise Sow ile bir pozisyonu var. Ancak görünen o ki Eskişehirspor orta sahayı çok kolay geçip Fenerbahçe ceza sahasına etkili gelebiliyor.


 ÖNDER ÖZEN (15.DK): Maç tempolu ve pozisyonlu başladı. Eskişehirspor'un net iki tane gol pozisyonu var.Fenerbahçe tek pozisyonuna Sow'la girdi. Oyun Fenerbahçe'nin elinde gözükse de Eskişehirspor ileri uç ouncularının orta sahaya gelmesi nedeniyle etkili olmaya başlıyor.


 ALİ ECE (1.DK): Fenerbahçe'de Alper Potuk maça eksiklerden dolayı orta sahanın ortasında başladı. İsmail hoca taktiksel bir değişikliğe gitmiş durumda. Eskişehirspor güçlü bir rakip. Zorlu bir 90 dakika bizi bekliyor.

 

Sayfa Yükleniyor...