Kaptan Eda Erdem: "Ne maçtı ama"

2023 CEV Avrupa Şampiyonası yarı finalinde İtalya'yı 3-2 mağlup eden Filenin Sultanları finale yükseldi. Maç sonrası TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, başantrenör Daniele Santarelli ve oyuncularımız açıklamalarda bulundu.

Haber Merkezi - NTV Spor 01.09.2023 - 20:41
Kaptan Eda Erdem: "Ne maçtı ama"

İlk olarak söz alan TVF Başkanı , "Evlatlarımla gurur duyuyorum. Ülkem adına, camiam adına gururluyum. Geri dönüş böyle olur, karakter böyle olur, duruş böyle olur." ifadelerini kullandı.

SANTARELLI: "BAZI ANLARDA ÇOK DUYGULANDIM"

Başantrenör ise takımıyla gurur duyduğunu ifade ederek, "Çok güzel. Bu takımla gurur duyuyorum. Finali hak ettik. Asla pes etmedik. Çok zor durumlara düştük ama maçı asla bırakmadık. Sadece galibiyeti değil oyuncuların karakterlerini sahada gördük. Onları zaman zaman rahatlatmaya çalıştım. Bazı anlarda gerçekten çok duygulandım." şeklinde konuştu.

🏐👉VOLEYBOL HABERLERİ

EDA ERDEM: "NE MAÇTI AMA"

Kaptan ise sahada inanılmaz bir enerji olduğunu dile getirerek "Ne maçtı ama... Tie break'e getirdiğimizde 'Bu maç bizde, bırakmak yok' dedik hepimiz. Sahada inanılmaz bir enerji vardı. 4 sene aradan sonra tekrar finalde olmak müthiş bir şey. Oyundan düşsek de maçtan kopmamayı başardık. Hepimize helal olsun. Biz çok büyük bir aileyiz. Pazar günü görüşmek üzere." dedi.

EBRAR KARAKURT: "ŞAMPİYON OLACAĞIMIZIN SİNYALLERİNİ 5. SETTE VERDİK"

ise "Gitti dediğimiz yerden çevirdik maçı. Çok stres dolu bir maçtı. Şampiyon olacağımızın sinyallerini 5. sette verdik, çok büyük karakter koyduk. Hepimizle gurur duyuyorum." sözlerini sarf etti.

➦ GÜNCEL GELİŞMELER 

Sayfa Yükleniyor...