KOCA BEBEK 3 RAUNTTA BİTİRDİ!

ABD'nin New York şehrinde gerçekleşen ve NTV Spor'da yayınlanan boks gecesinin ana maçında ağır sıkletin yükselen yıldızı, "Koca Bebek" lakaplı Amerikalı Jarrell Miller ile Kamerunlu Fred Kassi ringe çıktı.

NTV Spor 21.08.2016 - 09:11
Son Güncelleme: 21.08.2016 - 18:13
KOCA BEBEK 3 RAUNTTA BİTİRDİ!

135 kilo gibi ağır sıklet için bile çok yüksek kabul edilen bir kiloda ringe gelen Miller, favori olarak çıktığı karşılaşmaya yavaş bir başlagıç yaparken, Fred Kassi ise hareketli oyun planı ve isabetli kontralarıyla ilk raundun kazanan taraf oldu.

2. raunttan itibaren kontrolü eline alan Miller, sert kroşeleriyle oyuna ağırlığını koymaya başladı. 3. raunt sonunda köşesine giden Kassi, sağ elinden yaşadığı sakatlık nedeniyle maçtan çekilince Miller karşılaşmayı teknik nakavtla kazandı ve Kuzey Amerika şampiyonluk kemerini korudu.

Gecenin diğer önemli karşılaşmalarında ise; yarı orta sıklette Kazak boksör Bahtiyar Eyubov Amerikalı Karim Mayfield'ı 10 raunt sonunda zor da olsa puanla mağlup etmeyi başarırken; hafif sıklette Amerikalı Mason Menard, Özbek rakibi Bahodir Mamadjanov'u 9. rauntta nakavt ederek gecenin en dikkat çekici galibiyetine imza attı.

Gecenin bir diğer önemli maçında ise; horoz sıklette Kuzey Amerika şampiyonu Amerikalı Antonio Nieves, Meksikalı rakibi Alejandro Santiago ile 10 rauntluk mücadele sonunda beklentilerin altında bir performansla berabere kalsa da kemerini korumayı başardı.

Sayfa Yükleniyor...