Türk eğitmenden İtalyan'lara ders!

Son dönemde hızla yayılan AntiGravity(yerçekimsiz) Fitness eğitmeni Mine Melek, İtalya’daki Rimini Wellness Fuarı'nda katılımcılara ders verdi.

NTV Spor 02.06.2015 - 13:22
Türk eğitmenden İtalyan'lara ders!

Dünyanın bir çok ülkesiden binlerce sporcunun katıldığı, spor dünyasındaki yeniliklerin ortaya konduğu Rimini Wellness Italy2015, ilk kez bir Türk Antigravity Fitnesseğitmeninin derslerine sahne oldu.  AntiGravity Fitness'ı 2013 yılında Türkiye'ye ilk getiren isim olan Mine Melek, 28-31 Mayıs tarihleri arasındaki fuar kapsamında, TurkeyMaster 1 Star Instructor olarak 33 kişilik bir gruba, 3 gün boyunca dersler verdi.

"ÜLKEMİ GURURLA TEMSİL ETTİM"
Kendisinin de bu sporu, 2 yıl önce yine bu fuarda tanıdığını söyleyen Mine Melek, “Tüm dünyadan spor eğitmenlerinin ve sporseverlerin katıldığı bir etkinlik gerçekleştirdik.  Ülkemi gururla, mutlulukla, heyecanla temsil eden tek uluslararası eğitmen olmak, bütün yorgunluğumu aldı" ifadelerini kullandı.
 
"ÇOK EĞLENCELİ BİR EGZERSİZ"
Hamakla yapılan bu sıra dışı sporun, insanın ayaklarını yerden kestiğini belirten Mine Melek, “AntiGravity, aynı zamanda çok eğlenceli bir egzersiz metodu. Bu egzersiz, içerdiği metotlar ile omurgayı baskısız açmakta. Aynı zamanda kişiyi kuvvet anlamında, çeviklik anlamında vekinestetik bilinç anlamında oldukça artırmakta" bilgilerini de paylaştı.

Sayfa Yükleniyor...