Aim Lab - Valorant birlikteliği 3 yıl daha devam edecek

Aim Lab yeni bir üç yıllık partnerlik anlaşmasıyla 2022 sezonunda gözlerini VCT'ye dikti.

NTV Spor 09.02.2022 - 17:26

Yeteneklerini keskinleştirmek ve en iyi oyunlarını ortaya koymakta VCT yıldızlarına yıl boyu yardımcı olduktan sonra, Aim Lab'in 2022 ve sonrası için VCT’nin resmî eğitim partneri oldu.

Bu üç yıllık partnerlik, FPS performansı ve eğitim platformunun VCT EMEA'nın resmî eğitim aracı oluşu anlamına geliyor. Bu sayede mücadelenin içindeki takımlar bölgenin ve belki de dünyanın en iyisi olabilmek adına performanslarını daha da yükseltebilecek. Aim Lab ayrıca sezon boyunca VCT içerikleri üretilmesine de yardımcı olacak, antrenmanlar ve ısınma sekanslarıyla turnuvalar boyunca oyuncuların gelişimine odaklanacak.

Aim Lab en başından beri VCT'nin sadık bir destekçisi oldu ve yalnızca geçtiğimiz yıl EMEA sürecine partner olmakla kalmadı, 2021 boyunca Kuzey Amerika ve LATAM'ı da destekledi. Ayrıca Aim Lab platformuyla, 2021 VALORANT Champions Tour'un en iyi oyunlarını baz alan yeni eğitim senaryoları da yaratılması planlanıyor.

“Oyuncular sahip oldukları araçlar kadar güçlüdürler, bu nedenle Aim Lab'in ve son derece gelişmiş FPS eğitim platformunun önümüzdeki üç yıl boyunca yanımızda olmasından inanılmaz derecede gurur duyuyoruz. Filizlenmeyi sürdüren ekosistemimize yaptıkları böylesine uzun bir yatırım, ligimize ve muazzam VALORANT topluluğumuza kendilerini ne kadar adadıklarının bir göstergesi.” - Eva Suárez, Riot Games İş Geliştirme ve Ortaklık Üst Yöneticisi.

“Riot Games ile partnerliğimizi 2022 VALORANT Champions Tour'un EMEA ayağı ile geliştirdiğimiz için büyük heyecan içindeyiz. Çok çeşitli coğrafyaları kapsayan, sayısız profesyonel ve profesyonel adayı yeteneğe ev sahipliği yapan bu bölgenin resmî eğitim partneri olduğumuz için gururluyuz. Misyonumuz oyuncuların sevdikleri oyunlarda daha iyi hale gelmesine yardımcı olmak ve bunu bölgedeki özel ve takip etmesi keyifli uygulamalarımızla devam ettirmeyi umuyoruz.” - Dr. Wayne Mackey,  Statespace (Aim Lab) CEO'su

Sayfa Yükleniyor...