1, 2, 3 yetmez...

Lionel Messi, Arjantin Milli Takımı ile bulunduğu Rusya'da konuştu: "Antonella üçüncü oğlumuza hamile... Bundan sonra Antonella ile bir daha deneyeceğiz. Bir kız istiyoruz."

NTV Spor

08.11.2017 - 17:41 | Son Güncelleme: 08.11.2017 - 17:54
Antonella, Messi ile üçüncü çocuklarını beklediklerini Instagram'daki bu paylaşımıyla duyurmuştu.

Lionel Messi ve eşi Antonella üçüncü çocuklarını bekliyorlar. 5 yaşındaki Thiago ve 2 yaşındaki Mateo'dan sonra çiftin üçüncü çocukları da erkek olacak.

Arjantin Milli Takımı ile Rusya'da kampta olan Messi, burada TyC Sports'a verdiği röportajda Antonella ile üçüncü çocuklarını bekledikleri için çok mutlu olduklarını belirterek "O da erkek... Thiago ve Mateo da bir kardeşleri olacağını öğrenince çok sevindiler. Bu çocuğumdan sonra Antonella ile denemeye devam edeceğiz. Bir kız çocuğu istiyoruz" diye konuştu.

Messi, röportajın sonunda seneye Rusya'da Dünya Kupası'nı kazanmayı çok istediğini belirtirken sunucuya "Dünya Kupası'nı kazanırsak Arroyo Seco'daki evimden San Nicolas'a yürüyeceğim" sözünü verdi. Bu mesafe yaklaşık maraton mesafesi olan 42 kilometre...

"İSPANYA ÇIKMASIN"

Messi, röportaj sırasında Dünya Kupası'nda karşılaşmayı hiç istemediği takım olarak İspanya'yı göstererek, "İspanya'yı oyun tarzları nedeniyle istemem. Çok zor bir rakip olur. Şu anda en formda olan ve kupanın favorisi görünenler İspanya, Brezilya, Almanya ve Fransa" dedi.

Sayfa Yükleniyor...