Eddie Newton'dan hakem eleştirisi

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, Yukatel Denizlispor karşısında "2 penaltı kararı ve verilmesi gereken bir golümüz vardı" dedi.

NTV Spor 19.09.2020 - 18:54

Trabzonspor Teknik Direktörü Eddie Newton, 0-0 sona eren Yukatel Denizlispor maçını değerlendirirken; "İlk 20 dakikası sonrasında maçın tek hakimi bizdik. Maçı domine ettik. Özellikle 2. yarı... Yine aleyhimize kararlar verildi. Penaltımız iptal edildi ve verilmeyen gol var. Yeni arkadaşlarımızın performansı memnun vericiydi. Bennik ve Lewis Baker yeni geldiler. Hem onların hem de takımın genel performansından memnun olduğunu söyleyebilirim" dedi.

Yeni transferler Baker ve Afobe'nin sahada olması ve tartışılan pozisyonlar için ise İngiliz teknik adam, "Sakatlıklar dolayısıyla bu duruma adapte olmalıydık. Elimizdeki oyunculara uyacak bir sistem bulmaya çalıştık. Serkan'ın penaltı pozisyonu vardı sanırım o net penaltıydı. Benik'in pozisyonları vardı. Ömür'ün attığı bir gol var. Nwakaeme'nin penaltı pozisyonu ve daha sonra elde ettiği şanslar var. İyi bir iş ortaya çıkardık; ancak sakat oyuncuları düşündüğümüzde genç oyuncularımızla buna adapte olmaya çılıştık" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...