"5-0'dan sonra kalkmak kolay olmuyor"

Trabzonspor kalecisi ve kaptanı Uğurcan Çakır, Başakşehir galibiyetini yorumladı, teknik direktör Abdullah Avcı'yı çok sevdiğini söyledi.

NTV Spor 14.01.2023 - 21:43

Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır, 1-0'lık Başakşehir galibiyetini yorumladı, "5-0'dan sonra kalkmak kolay olmuyor. Hafta içinde de sıkıntılı anlar yaşadık. İyi bir takıma karşı az pozisyon vererek kazandık. Hocamız hafta içinde ne yapmamız gerektiğini gsöterdi. Ben de takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalıştım" dedi.

Bakasetas'ın kaptanlarımız elini taşın altına koydu" sözleri için Trabzonspor file bekçisi, "Onlar, takım içi olaylar. Abdullah Hoca'mız 26 aydır buradaydı. Onunla önemli başarılar yakaladık. Daha şampiyon olmadan da söylemiştim. Hoca olarak 10 sene burada kalsın. Biz, verdiği kararın doğru olduğunu gösterdik. Abdullah hocayı çok seviyoruz. Hocamız hiçbir zaman mücadeleden kaçmadı, takım arkadaşlarımızla birlikte oturduk ve konuştuk. Hocamızın yanına gittik, onunla da konuştuk. O da mücadeleden kaçmayacağını bize söyledi" diye konuştu.

Takım içerisinde karakterli oyuncuların olduğunu vurgulayan Uğurcan Çakır, "Oyuncularda oturup konuştuk. Çok karakterli arkadaşlarımız var. Böyle olunca işlerimiz kolaylaşıyor. 3 kulvarda yarışıyoruz. Bugün ilk yarı bitti. İleriye bakmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...