"6-7 fark olabilecek bir maçtı"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 3-0 kazandıkları Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak, "5 tane attık 3'ü sayıldı. 6-7 fark olabilirdi" dedi.

NTV Spor 08.01.2023 - 22:15
Son Güncelleme: 08.01.2023 - 22:21

Dursun Özbek, 3-0'lık Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak, "Eksiklerimiz çoktu. Eksiklerimize rağmen çok güzel bir oyun oynadık. Her hafta üzerine koyarak gidiyoruz. Bugün için hem teknik kadroyu hem de oyuncularımı kutluyorum. Devrenin bitmesine bir maç kaldı. İkinci yarıya da aynı performansla devam edeceğiz. Oyun güzeldi, 5 tane attık 3'ü sayıldı. 6-7 fark olabilirdi. 
Tarftarlarımız 7 gole alıştı. Beklentileri 7 gol. Bundan sonra oyuncularımın daha iyi vuruşlar yapmalarını istiyorum. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi. 

Fenerbahçe'nin maç öncesi ligin favorisi gösterildiği yorumu için Özbek, "Hislerime tercüman oluyorsun. Bu oyun sahada oynanıyor. Maç, gazete yapraklarında veya basında oynanmıyor. Maç öncesi kamuoyu Fenerbahçe diyordu. Sahada yüreğini ortaya koyan inanmış bir takımınız varsa sonuç alınıyor. Artık Galatasaray''ı biraz daha yakından inceleyip yorum yaparlarsa seviniriz" ifadelerini kullandı. 

"Maç öncesi tedirginlik duydunuz mu? sorusuna ise Galatasaray Başkanı Durzun Özbek, "Icardi 15 dakikada bir gol bir asist. Çok nadir görülen gollerden bir tanesi attı. Bizim oyuncumuz. Icardi'nin 90 dakikaya ihtiyacı yok. Bundan sonra Galatasaray şov devam edecek. İnşallah Mayıs'ta taraftarımızla şampiyonluk sevincini yaşayaceğız " yanıtını verdi. 

Sayfa Yükleniyor...