"7 Eylül'e kadar gidenler, gelenler olacak"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, PSV rövanşı sonrası konuştu.

NTV Spor 28.07.2021 - 23:23

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu rövanşında PSV'ye 2-1 yenildikleri mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

"Tabii ki sonuç olarak kazanmak isteriz, hatta mümkünse farklı kazanmak isteriz ama bazen de gerçekleri kabul etmek gerekir." diyen Fatih Terim, "Bizden iyi takımlar, hem ilk maçta hem burada. Maçın ilk 30-35 dakikasından çok memnunum. Yüksek tempoluyduk, baskı denedik. Bir şeyde daha başarılıydık. Çalışarak bertaraf etmemiz lazım. Hiç pozisyon vermeden gol yedik." dedi.

Terim, "Her maç bizim için özellikle 7 Eylül'e kadar hem bazı oyuncular için karar vereceğimiz zaman dilimi, hem de yeni arkadaşlarımızın adaptasyonuyla iyi futbol oynayan takım haline geleceğimizi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

PSV karşısında Galatasaray'ın tek golünü kaydeden Diagne hakkında konuşan Deneyimli teknik adam, "Zaman içinde Diagne içindeki kararımızı da söyleyeceğiz. O da bizimle beraber, oyuncumuz şu anda. Herkesten faydalanmaya çalışıyoruz. 7 Eylül'e kadar daha çok zaman var, ayrılıklar ve birleşmeler olacak." ifadelerini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi 3. Eleme Turu'ndaki St. Johnstone eşleşmesini de değerlendiren Terim, "St. Johnstone maçı biraz değişik olacak diye düşünüyorum, yarına kadar listeyi vermek zorundayız, bu akşam maç oynadık." dedi.

Sayfa Yükleniyor...