Fatih Terim'den 900. maç değerlendirmesi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalyaspor karşısında 900. maçına çıkmasını "Allah herkese nasip etsin. Bu 900 maçın hikayesini tek tek anlatabilirim" sözleriyle değerlendirdi.

NTV Spor 24.07.2020 - 20:39

Antalyaspor maçı öncesi düşünceleri sorulan Fatih Terim, "900. maçımmış. Resmi olarak 900 maç ciddi bir rakam. Hazırlık ve turnuvaları saymadan. Allah herkese böyle bir şeyi nasip etsin. Bu 900 maçın hikayesini tek tek anlatabilirim. Hepsini tek tek yaşadım ve unutmadım. Allah herkese nasip etsin" dedi.

Sezonun son maçına çıkacaklarını vurgulayan tecrübeli teknik adam, "Son maçımıza geldik. Benim de oyuncularımın da Galatasaraylıların da istemediği bir yerde bitiriyoruz. Ne olursa olsun bu hiçbirimizin istemediği bir şey. Bahane sevmeyen benim bile izah edemediğim mantıklı olmayan bir çok şey yaşadık. Tüm bunları aşmak için yeni şeyler ortaya koymak için dinlenmeye, yeni üretimler için hazırlanacağız" yorumunu yaptı.

Anılar, hatıralar, sayısız başarı yaşadığının hatırlatılması üzerine de Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Bunların hepsini tek tek yaşadım ve utumamdım. Hepsinin ayrı sevinci, bazılarının üzüntüsü var. Bunu bir takımda yaşamak, çok önemli bir şey. Allah herkese nasip etsin. Çok mutluyum. Ben hatırlatınca yaşayan birisiyim. Çok mutlu oldum. Hepsinin ayrı bir yeri var. O kadar güzel şeyler yaşadım ki, Allah her futbol adamına ve insana hasip etsin" temennisinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...