A Milli Takım'da "1 numara" için karar verildi

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu'nda yarın Ermenistan'a konuk olacak A Milli Takım'da, teknik direktör Stefan Kuntz'un kaleyi Uğurcan Çakır'a emanet edeceği ileri sürüldü.

Sabah 24.03.2023 - 09:41
Son Güncelleme: 24.03.2023 - 09:42
A Milli Takım'da "1 numara" için karar verildi

A Milli Takımı, EURO 2024 Elemeleri D Grubu'ndaki ilk maçında yarın ile karşı karşıya gelecek. Ay Yıldızlı takımda bu müsabaka öncesi en çok merak edilen konulardan birisi de kaleyi kimin koruyacağıydı. Teknik Direktör Stefan Kuntz'un bu konuda kararını verdiği öğrenildi.

"ERMENİSTAN MAÇINDA KALE UĞURCAN ÇAKIR'IN"

Sabah'ın haberine göre; aday kadroda yer alan , ve arasından tercihini yapan Alman teknik adamın, Uğurcan'da karar kıldığı iddia edildi.

STEFAN KUNTZ, MERT GÜNOK'TAN DA MEMNUN

Uzun bir aradan sonra yeniden A Milli Takım aday kadrosuna seçilen Mert Günok'un da performansından memnun olan Kuntz'un buna rağmen önceki maçlarda genellikle "1 numara" olarak tercih ettiği Uğurcan Çakır'dan vazgeçemediği belirtildi.

KALEDE İSTİKRAR HEDEFİ

Bu sezon inişli çıkışlı bir performans sergilese de son dönemde tekrar eski formuna kavuşan Uğurcan ile Milli Takım'da kaleci istikrarı yakalamak isteyen Alman hoca, 26 yaşındaki file bekçisini bir adım önde tutuyor.

Sayfa Yükleniyor...