Abdülkerim Bardakcı görüşmesinin perde arkası ortaya çıktı

Abdülkerim Bardakcı'nın milli takım kampından ayrılıp Galatasaray ile idmana çıkması gündem olmuştu. Abdülkerim Bardakcı'nın Stefan Kuntz ile yaptığı görüşmenin detayları aktarıldı.

Haber Merkezi - NTV Spor 14.09.2023 - 09:25
Abdülkerim Bardakcı görüşmesinin perde arkası ortaya çıktı

A Milli Takımı'nda , süre alamadığı Ermenistan maçı sonrası izin alarak kampından ayrılmıştı.

Abdülkerim Bardakcı'ya eşinin hamileliğinin son döneminde olması sebebiyle izin verilmiş, tecrübeli futbolcunun daha sonra 'la idmana çıkması gündem olmuştu.

ABDÜLKERİM BARDAKCI-STEFAN KUNTZ GÖRÜŞMESİNİN DETAYLARI

Abdülkerim Bardakcı'nın 'la yaptığı görüşmenin detaylarını ise Milliyet açıkladı. Başarılı stoperin henüz kampın ilk gününde durumu Kuntz'a anlattığı belirtildi.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

Eşinin hamileliğinin son döneminde olduğunu hocasına belirten Abdülkerim Bardakcı'nın "Ermenistan maçı A Milli Takımımız için çok önemli. Bu nedenle bu maçta takımı yalnız bırakmam doğru olmaz. Japonya karşılaşması ise özel maç ve eşim her an doğum yapabilir. İzin verirseniz Belçika seyahatine katılmak istemiyorum. Galatasaray'ın tesisleri ile evimin arasındaki mesafe 15 dakika. Bu süreçte antrenmanlara devam edeceğim" dediği öne sürüldü.

Kuntz'un ise oyuncuya cevap olarak, "Ermenistan maçında takımla beraber olmanı ben de istiyorum. Japonya maçı özel ve sen olmasan da olur" dediği aktarıldı.

⚽️👉FUTBOL HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...