Abdullah Avcı'dan eleştiri: Hiç şık olmadı

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor karşısında kötü bir oyun sergilediklerini ve bordo-mavili takımın taraftarlarından özür dilediklerini söyledi. Avcı, "Büyük takım kimliğinde olup da çalıştığın yerlerden pozisyon vermek hiç şık olmadı. Oyunu ve oyuncularımızı bir an önce geliştirmemiz gerekiyor. Trabzonspor taraftarından özür diliyoruz." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 03.12.2023 - 18:35
Abdullah Avcı'dan eleştiri: Hiç şık olmadı

'in 14. haftasında , konu ettiği Kayserispor'a 1-0 mağlup oldu.

Karşılaşmanın ardından Trabzonspor Teknik Direktörü mücadeleyi değerlendirdi.

"Hiç şık olmadı"

Kötü bir maç oynadıklarına dikkat çekekn Avcı, "Altıncı maç ilk mağlubiyet. Çok çalışmamız gerektiğini söyledik. Kazansak da berabere bitse de bunu söyleyecektim. Çok kötü bir maç. severlerden özür dilemek lazım. Oyun kötü. Bireysel performanslar kötü. Oyun içinde bir şeyler denedik. Gol atsak başka şeyler olabilirdi. Rakip sahada topa sahip olmayı yapabilseydik farklı olabilirdi. Büyük takım kimliğinde olup da çalıştığın yerlerden pozisyon vermek hiç şık olmadı. Oyunu ve oyuncularımızı bir an önce geliştirmemiz gerekiyor. Trabzonspor taraftarından özür diliyoruz. Recep hocayı da galibiyetten dolayı tebrik ediyorum." açıklamasında bulundu.

Nicolas Pepe'nin sakatlığıyla ilgili soruya ise Abdullah Avcı şu yanıtı verdi, "Net bir şey bilmiyorum. Doktorla konuşup daha net bilgi alabilirim. Performans beklediğimiz oyuncular eksik kalınca böyle bir gün yaşadık."

Sayfa Yükleniyor...