Abdullah Avcı'dan yabancı VAR hakemi yorumu

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor maçından 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi. Avcı, yabancı VAR hakemiyle ilgili soruya, "Oyunun içinden çok çıktık. Çok üzüldüğümüz anlar oluyor. Bir takım kararlar alınıyor. Bunlarının verimliliğini zaman içinde göreceğiz." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 20.04.2024 - 18:47
Abdullah Avcı'dan yabancı VAR hakemi yorumu

Trendyol 'de , deplasmanda Kayserispor'la karşılaşacak.

Mücadele öncesinde Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

"EN ÖNEMLİ MAÇ ŞU ANKİ MAÇ"

Karşılaşmaya ilişkin Avcı, "Ligdeki üçüncülük hedefi ve Türkiye Kupası hedefi için doğru yerde duruyoruz. Ligdeki avantajlı durumumuzu devam ettirmek için kazanmak istiyoruz. Rakibimiz genel olarak iyi şeyler yapan, inişleri çıkışları olan bir takım. En önemli maç şu anki maç." dedi.

Kadro tercihi ve Paul Onuachu'nun son durumunu paylaşan Abdullah Avcı, "Kadro tercihi bazen rakibe, bazen oyuncu performansına göre. İki takımın da net bir konu başlığı var, savunma arkası. Enis Destan bugünkü plana uygun duruyor. Onuachu tam hazır değil ama özel bir bandajla oynayabilir. Herhalde 30 dakika oynayabilir gibi duruyor. Ağrıları var ama bugünkü süreçte ihtiyacımız olursa kullanmak istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

"BUNLARIN VERİMLİLİĞİNİ ZAMAN İÇİNDE GÖRECEĞİZ"

Abdullah Avcı, mücadelenin yabancı VAR hakemine ilişkin soruya şu yanıtı verdi, "Bol şans diliyorum ona. Oyunun içinden çok çıktık. Çok üzüldüğümüz anlar oluyor. Bir takım kararlar alınıyor. Bunlarının verimliliğini zaman içinde göreceğiz. Şampiyonluk hikayesi bittikten sonra ne konuşacağız bilmiyorum. Hocaya başarılar diliyoruz."

Sayfa Yükleniyor...