Abdullah Avcı'dan yeni transfere övgü

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Hatayspor galibiyeti sonrasında; "Meunier bizim için doğru transfer. Gelir gelmez adapte olması bizim adımıza iyi örnek. Bardhi adına çok mutluyum. Ben Trabzonspor'un yabancısı değilim. Taraftarın nasıl bir oyun istediğini biliyorum." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 12.02.2024 - 19:34
Abdullah Avcı'dan yeni transfere övgü

, sahasında konuk ettiği Hatayspor'u Trezeguet ve Bardhi'nin golleriyle 2-0 yendi. Bordo mavililer 'deki 5 maçlık galibiyet hasretine son verirken, yeni transfer ikinci maçında da asist yaptı.

Maçın ardından Trabzonspor teknik direktörü galibiyeti değerlendirdi. 

Abdullah Avcı açıklamasında; "Son haftalardaki en domine oyunumuzu oynadık. Belki üst üste 4 maç kaybettik ama 3'ünü kaybetmeyebilirdik. Biz son 8 müsabakaya bazen 13 oyuncuya kadar eksiğimiz olarak çıktık. Bu süreci biraz daha sonuç alarak geçmemiz çok önemli. Hatayspor'u tebrik etmek istiyorum. Volkan hocanın burada aldığı rol çok önemli. Bugün kaybettiler ama emeklerinin karşılıklarını bir gün alacaklar." dedi. 

Meunier övgüsü

Avcı sözlerinin devamında; "Meunier bizim için doğru transfer. Gelir gelmez adapte olması bizim adımıza iyi örnek. Bardhi adına çok mutluyum. Ben Trabzonspor'un yabancısı değilim. Taraftarın nasıl bir oyun istediğini biliyorum. Biz bir geçiş dönemi yaşıyoruz. Yine söylüyorum taraftarın bize vereceği destek çok önemli. Trabzonspor her zaman inatçıdır." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...