Acun Ilıcalı açıkladı! Süper Lig'den bir isim daha...

Championship ekiplerinden Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, YouTube'da katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, Allahyar ve Ozan Tufan için Fenerbahçe'ye ödenen rakamları da açıkladı.

NTV Spor 04.07.2022 - 18:37
Acun Ilıcalı açıkladı! Süper Lig'den bir isim daha...

'nin sahibi , katıldığı Sansürsüz YouTube kanalında 'den transfer edeceği yıldız futbolcuyu duyurdu. Fenerbahçe'den kadrosuna kattığı Ozan Tufan ve Allahyar Sayyadmanesh'ın bonservisini de duyuran Ilıcalı, Mesut Özil'le ilgili de görüşlerini dile getirdi.

Hull City'ye Türkiye'den bir futbolcu daha transfer edeceğini söyleyenAcun Ilıcalı, ''Çok yakında çok önemli bir yeteneği Türk futbolundan Hull City'e götürüyorum. Beni çok heyecanlandıran bir isim.'' dedi.

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil ile ilgili de konuşan Ilıcalı, "Mesut Özil'le ilgili hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bu hikaye böyle olmamalıydı" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, Ozan Tufan ve Allahyar Sayyadmanesh transferleri için Fenerbahçe'ye ödediği bonservis bedelini açıkladı. Ilıcalı, "Allahyar (4.5) ve Ozan Tufan (3) için toplamda 7.5 milyon Euro bonservis bedeli ödedik. Ayrıca Allahyar'ın sonraki satışından Fenerbahçe %50 pay sahibi olacak" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...