Acun Ilıcalı'dan taraftara jest

İngiltere İkinci Lig ekibi Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı'dan taraftarlara Noel jesti geldi. Ilıcalı, iki deplasman maçına gidecek taraftarların yol ücretlerini ödeyecek.

NTV Spor 14.12.2022 - 13:39
Acun Ilıcalı'dan taraftara jest

Dünya Kupası nedeniyle Katar'da bulunan 'nin sahibi Türk iş insanı 'dan taraftara erken Noel hediyesi geldi. Ilıcalı, deplasmana gidecek taraftarların yolculuk masraflarını karşılayacak.

Sezona iyi başlayan ancak ilerleyen günlerde kötü sonuçlar alan Hull City, 30 Aralık'ta Birmingham ve 2 Ocak'ta Wigan deplasmanlarına gidecek. Birmingham maçına gideckelerin 22 (Yaklaşık 500 lira), Wigan deplasmanına gidecek yetişkinler 25 Pound ödeyecek.

Kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Taraftarlar desteği inanılmaz ve biz de onlara aynı şekilde karşılık vermeye çalıştık. Şu anda insanlar için zor bir süreç olduğunu biliyoruz ve Noel her zaman daha pahalı oldu. Eğer onlara yardımcı olabileceksek ancak böyle olabilirdi. 'Tek aile ve tek bir rüya' dediğimizde gerçekten ciddiyiz" denildi.

Acun Ilıcalı, bu sezon ikinci ve üçüncü kez taraftarların deplasman biletlerini karşılayacak. Türk iş insanı Ağustos ayında da Queens Park Rangers deplasmanına giden taraftarların biletlerinin parasını ödemişti.

Sayfa Yükleniyor...