Adnan Polat son kararını verdi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat Mali Genel Kurul Sonucunu mahkemeye götürmüyor. Adnan Polat, genel kurul tarihini Antalyaspor maçından sonra açıklayacak.

NTV Spor 30.03.2011 - 15:03

Galatasaray yönetiminin Mali Genel Kurul'da idari olarak ibra edilmemesinin ardından, başkan Adnan Polat'ın tavrı merak konusuydu.

AÇIKLAMA ANTALYASPOR MAÇINDAN SONRA
Galatasaray Başkanı Adnan Polat son kararını verdi. Kongre Başkanı Türker Arslan'dan Mali Kongre zabıtlarını bekleyen başkan Polat, seçim tarihini ve kararını Pazartesi günü oynanacak olan Antalyaspor maçından sonra bir basın toplantısıyla açıklayacak. Basın toplantısının salı gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Kulislerde Polat'ın aklanmak istediği ve genel kuruldan çıkan kararı mahkemeye taşıyabileceği konuşuluyordu. Yönetim kurulundan istifa eden Mehmet Helvacı, Vedat Eşkinat ve Doğan Yalçınkaya da,  "Yönetimin kongre tarihi açıklamayacağı yönünde emareler var" açıklamlasını yapmıştı. Ancak gelen son haberler durumun böyle olmadığı yönünde.

POLAT DEĞİL AMA POLAT'A YAKIN KONGRE ÜYELERİ MAHKEMEYE GİDEBİLİR
Polat'ın Antalyaspor maçından sonraki salı günü yönetim kurulunu toplayacağı ve seçim tarihini açıklayacağı öğrenildi. Bununla birlikte Polat'a yakın kongre üyelerin de Mali Genel Kurul sonucunu mahkemeye taşıyabileceği ifade edildi.

Sayfa Yükleniyor...