"Alex Ferguson'umuz olacak"

Spor Toto Süper Lig'in devre arası kampını Alanya'da sürdüren Galatasaray'da, Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

NTV Spor

17.01.2015 - 01:44

İkinci yarı hazırlıklarını Alanya'da sürdüren Galatasaray'da çalışmalar tüm hızıyla sürerken, sarı kırmızılı takımı takip eden gazeteciler, Galatasaray'ın katılacağı 'Royal Cup' öncesi kulübün Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile akşam yemeğinde buluştu.

"BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEMİŞ İŞLER YAPIYORUZ"
Gazeteciler tarafından organize edilen akşam yemeğinde konuşan Abdürrahim Albayrak, "Hepinize nazik davetinizden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Rizespor maçı öncesi Florya'da bir restoranda hocamızla birlikte biz de sizi ağırlayacağız. Biz bir aileyiz. Bütün idmanları size açtık. Bugüne kadar görülmemiş şeyler yapıyoruz. Yıldız futbolcuları sizlere veriyoruz. Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz" dedi.

HAMZAOĞLU: HİÇBİR AKSİ DURUM YOK
Takımda işlerin yolunda gittiğini belirten Hamza Hamzaoğlu ise, "Şu ana kadar hiçbir aksi durum yok. Bunu da inşallah sezon sonuna kadar hatta bundan sonraki sezonlarda Galatasaray Kulübü olarak sürdürürüz. Verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

ALBAYRAK: HAMZA HOCA ALEX FERGUSON'UMUZ OLACAKTIR"
Bu arada Abdurrahim Albayrak, "Hamza Hoca inşallah bizim Alex Ferguson'umuz olacaktır" derken, Hamza Hamzaoğlu ise, "Bizim Galatasaray'a geldiğimiz dönemdeki en büyük şans, Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'tür. Başarımızda en büyük pay sahibi kendisidir" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...