Alex Oxlade Chamberlain: İyi bir oyun ortaya koyamadık

Beşiktaş'ta Alex Oxlade-Chamberlain, Ankaragücü maçına ilişkin, "Maçın sonucu için üzgünüz. Sonuç itibariyle baktığınızda 1 puan adil gözüküyor. Önümüzdeki hafta önemli bir maçımız var. Bugün de 3 puan almak istiyorduk." dedi. Jackson Muleka ise şunları söyledi, "Kesinlikle burada aldığımız beraberliği iyi olarak göremeyiz. Maçın genelinde iyi bir oyun ortaya koyamadık."

Haber Merkezi - NTV Spor 03.12.2023 - 21:38
Alex Oxlade Chamberlain: İyi bir oyun ortaya koyamadık

Trendyol 'in 14. haftasında , deplasmanda MKE Ankaragücü ile 1-1 berabere kaldı.

Karşılaşmanın ardından siyah-beyazlılarda takımının golünü atan Alex Oxlade Chamberlain, ve açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Oxlade-Chamberlain, "İki farklı yarı oynandığını söyleyebiliriz. İlk yarı istediğimiz gibi gitmedi. İlk yarıda atmosfer de işleri zorlaştırdı. İkinci yarıda daha sakindik. 1-1 yaptık. Yenebilirdik." dedi.

"Maçın sonucu için üzgünüz"

Oxlade Chamberlain ayrıca, "1 puan hiç puan alamamaktan iyidir. Maçın sonucu için üzgünüz. Sonuç itibariyle baktığınızda 1 puan adil gözüküyor. Önümüzdeki hafta önemli bir maçımız var. Bugün de 3 puan almak istiyorduk." açıklamasında bulundu.

Beşiktaş'ta Jackson Muleka ise şunları söyledi, "Kesinlikle burada aldığımız beraberliği iyi olarak göremeyiz. Maçın genelinde iyi bir oyun ortaya koyamadık. İkinci yarıda her şeyi yapmaya çalıştık. Tatmin edici bir skor değil. İkinci yarıda ortaya koyduğumuz olumlu şeylerin üzerine koyabiliriz." dedi.

"Bunu geliştirmeye çalışacağız"

Muleka sözlerini şöyle tamamladı, "Bize karşı mücadele eden savunmacılar oldukça agresif bir şekilde savunma yapıyor. Bunun tek bir yolu var, çalışmak ve gelişmek. Bitiricilik konusunda daha iyi olmamız gerekiyor. Bunu geliştirmeye çalışacağız."

Umut Meraş ise şunları söyledi, "Bugün kazanmak istiyorduk. Kötü bir gol yedik. İkinci yarıda Beşiktaş'ı gösterdiğimizi düşünüyorum. Fırsatlar yaratabilirdik. Uzun süredir forma giymiyordum. Ailevi sebeplerim vardı. Derbiyi kazanıp bir seri yakalamak istiyoruz. Daha güçlüyüm artık. Psikolojik çöküşler oluyor. Takıma psikolojik olarak geri döndüm. İnşallah benim için de iyi olacak."

Sayfa Yükleniyor...